Her mevsim tercih edilen bayan kot modelleri, sonbahar tasarımlarında da oldukça şık görünüyor. Bu yazıda sizlere bayan kot modelleri, bayan kotlar, en şık bayan kot modelleri, yeni sezon bayan kot modelleri, 2012 bayan kot modelleri üzerine bilgiler ve markaların bu tasarımlar üzerine oluşturulmuş güncel butik resimlerini sizlerle payalaşıyor olacağız. Bayan kot modelleri tasarımlarını incelemek için, "Forum İstanbul" alışveriş merkezindeki tüm mağazaları dolaştık. Hemen her markayı incelediğimizi söyleyebiliriz. Öncelikle ilk gezdiğimiz mağaza, Collezione mağazaları oldu. Burada aradığımız her butiği bulabildiğimiz için, oluşturulan kot tasarımlarını da inceledik. Daha çok düz ve sade olan tasarımları gördük. Bayan kot modelleri için daha iddialı ve şık olan tasarımların olduğunu biliyoruz. Daha sonrasında gezinti yaptığımız bir diğer marka Defacto markası oldu. Defacto markasının oldukça şık ve bir o kadarda renkli olan tasarımlarının olduğunu söyleyebiliriz. Bayanlar için oluşturulan tasarımlarda, renkli bayan kot pantolon tasarımlarının olduğunu söyleyebiliriz. Bayan kot modelleri arasından seçim yapmak isterseniz, en renkli seçimi Defacto mağazalarından yapabilirsiniz. Son olarak da gezdiğimiz mağazalardan Bershka mağazası, tam olarak aradığımızı bulabilecek cinstendi. Her modeli mankenlerle ve şık mağaza konseptiyle kolay bir seçimi yapabildik. Koyu renkli kot pantolonların yanında, bayanlar için oluşturulmuş, yırtık kot pantolon tasarımlarını incelemeniz gerekiyordu. Çok şık ve bir o kadarda renkli diyebiliriz. Gelin şimdi hep beraber bayan kot modelleri tasarımlarını inceleyelim.

Gelen Aramalar kot modelleri bayan,bayan kot modelleri,lc waikiki bayan yirtik kot modelleri,colezzıyon kot modelleri,colezzon kot bayan,defacto yırtık kot,Kot Modelleri

Bir Cevap Yazın

Top
Adil Işık, Derimod, İnci

Mağaza Modelleri | Google Site Map | 3k Moda | Moda Wu | Yatkalkmoda

"Mağaza Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Mağaza Modelleri" sayfasına ait değildir.Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır.Bu site sadece bay ve bayanlara modanın getirileri üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir moda sayfasıdır.Reklam ve bilgi gibi işlemleriniz için aşağıda bulunan mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
magazamodelleri@gmail.com