Bayanların hem yaz, hemde kış sezonunda tercih etmekten vazgeçemedikleri yüksek belli uzun etek modelleri 2012 tasarımlarıyla ilgi çekici olmaya devam ediyor. Uzun olan etek tasarımları her zaman için bayanlar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Markaların da bayanların bu ilgisini dikkate alarak oluşturduğu tasarımlarında son derece hoş modellerin olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek belli uzun etekler arasında bayanların tek sıkıntısı renk ve model seçimi oluyor. Modeller arasında seçim yapmanın oldukça zor olduğunu bizler de görebiliyoruz. Fakat sizlere bu yaz ideal olan yüksek belli etek tasarımları hakkında ayrıntılı bilgi ve favori olan tasarımları paylaşıyor olacağız. Öncelikle bu modeller üzerine yapacağınız seçimlerde, kendi renginizi yansıtacak, gerekirse iddialı görünen renkleri tercih etmekten kaçınmayın. Yüksek belli uzun etek tasarımları bu yaz daha çok canlı renklerle bayanlara sunuluyor. Yaz modasında da tercih edilecek renkler daha çok turuncu, mavi, kırmızı gibi yaz aylarının geldiğini hissettirecek renklerdir. Bu yüzden siz de bu renkler üzerine tercih yapmaktan kaçınmayın. Pileli ve düz olan etek tasarımları yüksek belli tasarımlar arasında ideal olanı. Siz de yüksek belli uzun etek modelleri arasından seçiminizi bu tasarımlar üzerine yapabilirsiniz. Alacağınız modeli hem yaz, hemde kış sezonunda tercih edebilirsiniz. Modelleri şimdiden seçmenin en güzel yanı da bu oluyor zaten. Gelin şimdi hep birlikte uzun etek modelleri ve yeni sezon yüksek belli uzun etekler arasından tasarımları inceleyelim.

Gelen Aramalar yksek belli uzun etek,uzun etek modelleri,defacto uzun etek modelleri,aker yüksek bel etek,koton uzun etek,koton uzun etekler,sefamerve uzun etek modelleri,tum yuksek bel pileli uzun yaz etek modelleri

Bir Cevap Yazın

Top
Adil Işık, Derimod, İnci

Mağaza Modelleri | Google Site Map | 3k Moda | Moda Wu | Yatkalkmoda

"Mağaza Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Mağaza Modelleri" sayfasına ait değildir.Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır.Bu site sadece bay ve bayanlara modanın getirileri üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir moda sayfasıdır.Reklam ve bilgi gibi işlemleriniz için aşağıda bulunan mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
magazamodelleri@gmail.com